Tijdens het World Economic Forum in Davos in januari 2026 heeft Nestlé twee belangrijke wereldwijde samenwerkingsverbanden bekendgemaakt om de overgang naar regeneratieve landbouw te versnellen en jongeren aan te moedigen om voor een carrière in de landbouw te kiezen.
Partnerschap met The Nature Conservancy (TNC)
Nestlé en TNC versterken hun samenwerking rond het Nestlé Agriculture Framework, een aanpak die boeren helpt om duurzamer te produceren, hun inkomen te verbeteren en de natuur te beschermen.
Het doel: regeneratieve landbouwpraktijken wereldwijd ontwikkelen, uitbreiden en versnellen.
Partnerschap met Goodwall
Nestlé gaat samenwerken met Goodwall, een wereldwijd platform voor jongeren, om beroepen in de landbouw aantrekkelijker te maken.
Goodwall gaat een gamified leerprogramma aanbieden over regeneratieve landbouw: bewustwording, praktische vaardigheden en begeleiding van toekomstige ‘agripreneurs’.
Waarom deze samenwerkingen?
- Veerkrachtigere voedselsystemen opbouwen.
- Boeren ondersteunen bij het omgaan met klimaatverandering.
- Een nieuwe generatie aantrekken voor de landbouw.
- De duurzaamheid van de landbouwtoelevering van Nestlé op lange termijn versterken